Bajki o przedłużaniu rzęs. PRAWDA czy FAŁSZ? 0
Bajki o przedłużaniu rzęs. PRAWDA czy FAŁSZ?

Stylizacja rzęs jest jednym z najmodniejszych zabiegów w ostatnich latach. Mimo to, czasem boimy się skorzystać z takiej usługi, przez mity które krążą na ten temat. Dziś postanowiłam odpowiedzieć na pytania, które często zadają mi osoby, które nigdy nie miały przedłużonych rzęs.

czytaj całość »
Stylizacja trudnej brwi 0
Stylizacja trudnej brwi

Oczy są zwierciadłem duszy i nikogo nie trzeba przekonywać, jak potrafią każdemu dodać urody i blasku. Brwi i rzęsy to również bardzo ważne elementy naszej twarzy, którym powinniśmy poświecić trochę uwagi. Czasem okazuje się, że zadbane brwi i rzęsy to najszybszy sposób na „odmłodzenie”. Jest już na rynku wiele zabiegów, które upiększą i podkreślą urodę brwi i rzęs. Jednym z nich jest laminacja brwi, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

czytaj całość »
Radość z pracy 0
Radość z pracy

Na początku fascynacja i radość, a później frustracja i wypalenie zawodowe. Jak tego uniknąć? Istnieją nawyki, których warto się nauczyć, żeby nie wypalić się zawodowo. Pamiętaj, że każdego sposobu zachowania można się wyuczyć. To proces, przez który należy przejść. 

 

czytaj całość »
Stan rzęs a pory roku 1
Stan rzęs a pory roku

Czy zauważyłaś, że rzęsy czasem są bujniejsze, a czasem rzadsze i słabsze, mimo, iż stylistka wciąż ta sama, wykonująca usługę na wysokim poziomie? Wobec tego czy wiesz od czego to zależy?

czytaj całość »
Spotkanie Instruktorskie 2021 0
Spotkanie Instruktorskie 2021
Pierwszy zjazd Instruktorów i-beauty.pl za nami! Ależ to były emocje! Dwa dni intensywnej nauki, rozmów i zabawy. Podczas zjazdu nasi instruktorzy mieli okazję uczestniczyć w szkoleniu znanego trenera biznesu Izy Nowak, która zdradziła tajniki standardów obsługi klienta.
 
czytaj całość »
Jak myć rzęsy? 0
Jak myć rzęsy?

Wiele stylistek w swojej pracy boryka się z takim problemem, jak brud w przestrzeni między rzęsami klientek. Dlaczego tak się dzieje? Często klientki w obawie, że rzęsy szybko im wypadną naruszają podstawowe zasady higieny. Zapominają o umyciu twarzy i okolic oczu. Prowadzi to do gromadzenia się wydzielin białkowych, resztek kosmetyków, a także kurzu.

czytaj całość »
Jak trzymać pęsetę? 0
Jak trzymać pęsetę?

Zawód rzęsistki ma bardzo wiele zalet. Jednymi z ważniejszych są praca w branży kosmetycznej, umiejętność sprawiania, by kobiety były piękniejsze i troszkę szczęśliwsze, komunikowanie się z różnymi ludźmi. Niestety zawód ten ma też swoje wady. Siedzący tryb pracy w jednej pozycji, kontakt z chemikaliami i zmęczenie oczu nie ułatwiają pracy stylistce rzes. Według statystyk najczęstszymi dolegliwościami rzęsistek są bóle pleców (60,5%) oraz bóle dłoni i paliczków (47%). 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl